Vyhněte se vinylové podlaze

Vinylové podlahy obsahují polyvinylchlorid, změkčovadla a jiné chemické látky.

VYBERTE SI PODLAHU CERAMIN

NĚMECKÁ KVALITA A KOUSEK PŘÍRODY U VÁS DOMA

Podlahy CERAMIN jsou nástupcem módních vinylových krytin, jsou ekologické a neobsahují žádné škodlivé látky. CERAMIN je #1 na trhu designových krytin pro podlahové topení a podlaha je z voděodolného materiálu. Dekory jsou díky autentickému tisku věrohodné. Pokládka a údržba je velice jednoduchá.

Voděodolný materiál

Vhodné pro podlahové topení

Ekologický certifikát

Bez škodlivých látek

odolnost proti smyku

povrchová úprava

teplé na dotek

odolné

Dostupné v Brně

HROMEK PODLAHY BRNO

Adresa

Traťová 1,
Brno-Jih
619 00

Otevírací doba

pondělí    8:00-18:00
úterý    8:00-18:00
středa    8:00-18:00
čtvrtek    8:00-18:00
pátek    8:00-18:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontakt

tel. 731 495 773
email: info@hrpodlahy.cz
https://www.hromekpodlahy.cz

Přijeďte se podívat na podlahy CERAMIN

ZABÝVÁME SE kompletními realizacemi všech typů podlahových krytin, včetně jejich prodeje. V popisu práce máme pokládku všech druhů krytin. Provádíme vyrovnání podkladu jak suchou skladbou (fermacell, OSB, durelis desky), tak i mokrým procesem tzv. nivelační stěrkou. Klademe vysoký důraz, na kvalitně odvedenou práci.

UŠETŘETE 5000 KČ NA 100 m²

Pouze do konce měsíce probíhá sleva 50 Kč na m² bez DPH. Vyžádejte si e-katalog zdarma a my vám pomůžeme s každým dalším krokem nákupu podlahy. Vyberte si z katalogu dekor ve vzoru dřeva nebo kamene. 

JEDNODUCHÉ NA INSTALACI

Podlahu si dokážete položit sami. Podívejte se jak to jednoduché. Díky naší jedinečné technologii megalock stačí podlahy k sobě jen přiložit a zacvaknout. Jde to velmi jednoduše. Přesvědčte se sami a podívejte se na instalační návod. 

TÍM VŠAK PŘEDNOSTI NEKONČÍ, GARANTUJEME VÁM 20 LET

Podlahy od německého výrobce CLASSEN vám poslouží po několik generací. Jsou investicí do budoucnosti, kvality a života v souladu s přírodou. Představují jeden z nejlepších výrobků, jaký si můžete pořídit. Na výběr máte z produktové řady ENCORE SPC a UNIVERSE. Kvalita podlah je zaručena našimi procesy. Důvěra v naše krytiny je podložená zárukami.

PŘIPOJTE SE K SPOKOJENÝM ZÁKAZNÍKŮM