Vyhněte se vinylové podlaze

Vinylové podlahy obsahují polyvinylchlorid, změkčovadla a jiné chemické látky.

VYBERTE SI PODLAHU CERAMIN

NĚMECKÁ KVALITA A KOUSEK PŘÍRODY U VÁS DOMA

Podlahy CERAMIN jsou nástupcem módních vinylových krytin, jsou ekologické a neobsahují žádné škodlivé látky. CERAMIN je #1 na trhu designových krytin pro podlahové topení a podlaha je z voděodolného materiálu. Dekory jsou díky autentickému tisku věrohodné. Pokládka a údržba je velice jednoduchá.

Voděodolný materiál

Vhodné pro podlahové topení

Ekologický certifikát

Bez škodlivých látek

odolnost proti smyku

povrchová úprava

teplé na dotek

odolné

Dostupné ve Zlíně

P.O.P. CENTRUM ZLÍN

Adresa

Podvesná XIII 1438
Zlín
760 01

Otevírací doba

pondělí    8:30–11:30, 12-16
úterý    8:30–11:30, 12-16
středa    8:30–11:30, 12-16
čtvrtek    8:30–11:30, 12-16
pátek    8:30–11:30, 12-16

Kontakt

tel. 577 221 355
email: pop.javor@centrum.cz
https://www.popzlin.cz/

Přijeďte se podívat na podlahy CERAMIN

Naše firma se zabývá renovací dřevěných podlah, kladením podlahových krytin a jejich prodejem již od roku 1996. Naši pracovníci jsou pravidelně školeni a seznamují se s novými materiály používanými v tomto odvětví. Naše služby dále zahrnují bezplatnou poradenskou činnost se zaměřením přímo na místě zakázky. Realizujeme objednávky v malých interiérech (byty, kanceláře), ale i v komerčních či průmyslových prostorách firem, jako jsou např. bary, restaurace, banky, hotely, státní instituce, kostely a podobně.

50% SLEVA NA PODLOŽKU NEO LAY

Využijte jedinečnou nabídku! Pouze do konce srpna nabízíme originální podložku pod ekologické podlahy CERAMIN z řady NEO LAY se slevou 50%. Požádejte o náš bezplatný e-katalog a s průběhem nákupu vám rádi pomůžeme.

JEDNODUCHÉ NA INSTALACI

Podlahu si dokážete položit sami. Podívejte se jak to jednoduché. Díky naší jedinečné technologii megalock stačí podlahy k sobě jen přiložit a zacvaknout. Jde to velmi jednoduše. Přesvědčte se sami a podívejte se na instalační návod. 

TÍM VŠAK PŘEDNOSTI NEKONČÍ, GARANTUJEME VÁM 20 LET

Podlahy od německého výrobce CLASSEN vám poslouží po několik generací. Jsou investicí do budoucnosti, kvality a života v souladu s přírodou. Představují jeden z nejlepších výrobků, jaký si můžete pořídit. Na výběr máte z produktové řady ENCORE SPC a UNIVERSE. Kvalita podlah je zaručena našimi procesy. Důvěra v naše krytiny je podložená zárukami.

PŘIPOJTE SE K SPOKOJENÝM ZÁKAZNÍKŮM