Příslušenství

Lišty

LIŠTA USL 60 CLIP 

Lišta z vypěňovaného polyblendu. Nově integrovaný měkký břit nabízí čisté zakončení u podlahy, chrání např. při vytírání proti pronikání vlhkosti a je tak neomezeně vhodný do vlhkých prostor. Rozměr 60x17x2500 mm.

Lepidlo

Elastické lepidlo Ceresit  P675 elast

Jednosložkové speciální lepidlo pro lepení vícevrstvých dřevěných podlah a ekologických podlah Ceramin. Elastické lepení zmenšuje napětí ve smyku a tím dlouhodobě zamezuje vzniku pnutí v podkladu. 

Podložka

NEO lay – orig. ekologická podložka

Materiál podložky tvoří odolný podklad, který je složen z kokosových vláken a minerálního pojiva. Na spodní vrstvě je navíc pokryta rounem a celá vyroba probíhá z ryze přírodních surovin. Tloušťka podložky je 1,5 mm. Balení 10 m2. Pevnost v tlaku je 40t/m2.  

Nářadí na pokládku

Získejte 15% slevu na nákup čistících prostředků

Čištění a údržba

Každodenní údržba

Dr. Schutz PU čistič

Ideální čistící přípravek pro čištění po pokládce a pro denní čištění všech podlahovin s výrobní PU/PUR úpravou povrchu nebo s ochranným PU-nátěrem. 

Odstranění skvrn

Dr. Schutz Základní čistící přípravek R

Pro základní čištění a pro čištění po pokládce u přírodního linolea, PVC, CV a kaučukových podlahovin. Odstraňuje odolné nečistoty, staré vrstvy ošetřovacích prostředků, zbytky lepidel apod. Ideální také pro lité podlahy, dlažbu a kamenné podlahy.

Oživení povrchu

Dr. Schutz Lesk3000 PU

Polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu. Je ideální pro rychlé oživování podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu.

Dr. Schutz Mat3000 PU

Polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu. Je ideální pro rychlé oživování podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu. Optimální především pro ošetřování elastických podlahovin v domácnosti.