CERAMIN UNIVERSE TILES 54661 AUSTIN

Cena: Cena: na dotaz Původní cena:

Skladem

Podlaha je prodávána po balících (1 balík = 2,402m2)
Kolekce podlah CERAMIN UNIVERSE TILES vás uchvátí autentickými dřevěnými dekory se znatelnou povrchovou strukturou. Právě ta vnese do vašeho domova kousek přírody. Na výběr máte z široké palety barev a dekorů, s jejichž kontrasty a odstíny dosáhnete skutečně osobitého vzhledu

Podlahy CERAMIN jsou nástupcem módních vinylových krytin. Jsou 100% ekologické a neobsahují žádné škodlivé látky jako např. ftaláty nebo změkčovadla. Ceramin je #1 na trhu krytin pro podlahové topení, nosná deska je z voděodolného materiálu. Dekory jsou autentické, snadná je pokládka i údržba. Řada UNIVERSE je vhodná jak do domácností, tak do komerčních prostor. 

Jak správně položit podlahu CERAMIN? Celý videonávod s podrobnými instrukcemi

Podívejte se na často kladené dotazy

✰✰✰✰✰ reference


Technická data

  • plocha v balíku: 2,402 m2
  • rozměr lamel: 776 x 387
  • tloušťka lamel: 4,5 mm
  • spára: V4
  • zátěž: 34
  • materiál: ceramin


Certifikace

  • Modrý anděl
  • ECO-LABEL


Záruka 25 let
Podlahy od německého výrobce CLASSEN vám poslouží po několik generací. Jsou investicí do budoucnosti, kvality a života v souladu s přírodou. Garantujeme vám 25 let nezávadnosti.

Doprava zdarma a vrácení zdarma
Chceme vám nákup co nejvíce usnadnit a proto doprava i vrácení zboží je na nás. 

povrchová úprava Minipearl

Ekologický certifikát

Bez ftalátů a škodlivých látek

Vhodné pro podlahové topení

CO o nás říkají zákazníci

Martin Veverka

Podlaha je opravdu dobrá. Je rovná a vypadá skvěle. Proto jsem si stejnou podlahu objednala znovu do koupelny.

Pavel Vosička

Báli jsme se, jak budou dekory vypadat v reálu a nakonec se nám líbí ještě víc.

Sabina Srnková

Jsem velmi spokojená s nákupem. Cena, dodání i instalace proběhly bez problémů.

Referenční projekty

ssssssss

Představujeme vám novinku v podlahových krytinách

Ekologické designové podlahy německé společnosti CLASSEN. Tyto podlahy jsou nástupcem módních vinylových krytin, ekonomicky výhodných laminátových podlah a praktické dlažby.

základem je nosná deska CERAMIN

100% ekologický materiál bez jakýchkoliv škodlivých látek, ftalátů, změkčovadel, PVC, těžkých kovů a těkavých látek. Složení CERAMINU je na bázi minerálních látek, jež se používají například v potravinářství nebo zdravotnictví.

Složení podlah Ceramin

60% přírodní minerály (z toho cca 80% mastek), 39% termoplastický polymer PP a 1% nezávadné přísady na spojení. To dělá z podlah CERAMIN robustní, odolný materiál podobný keramice, má však nižší hustotu a je výrazně lehčí.

JEDNODUCHÉ NA INSTALACI

Podlahu si dokážete položit sami. Jen se koukněte jak to jednoduché. Díky naší jedinečné technologii megalock stačí podlahy k sobě jen přiložit a zacvaknout. Jde to jednoduše jak nůž po másle. Přesvědčte se sami kouknutím na instalační návod. 

Proč podlahy CERAMIN?

Podlahy pro lepší zítřek

Neustále se snažíme dosáhnout uzavřeného životního cyklu produktu, včetně jeho výroby, použití a následné likvidace v procesu recyklace. Jsme schopni recyklovat CERAMIN a dát mu druhý život ve vlastních produktech nebo v zahradním nábytku, náraznících aut nebo obalech. Díky využití zelené elektřiny v našem závodě v Kaisersesch a účasti na projektech CO₂ jsme se již stali zcela neutrálními z hlediska emisí oxidu uhličitého

Ochrana proti vodě

Podlaha z kompozitu s tuhým jádrem, známá také jako podlaha SPC, je nejodolnější voděodolnou vinylovou podlahou na trhu. 100% voděodolné jádro je spolehlivou a osvědčenou ochranou proti účinkům rozlité vody

Podlahové vytápění

Naše podlahové panely jsou ideální pro použití s vodním nebo elektrickým vytápěním s maximální teplotou ohřevu do 29°C. Tepelný odpor panelů o tloušťce 4,5 mm = 0,02 m² K/W

TÍM VŠAK PŘEDNOSTI PODLAH CERAMIN NEKONČÍ

Podlahy od německého výrobce, společnosti CLASSEN, vám poslouží po několik generací. Jsou investicí do budoucnosti, kvality a života v souladu s přírodou. Představují jeden z nejlepších výrobků, jaký si můžete pořídit. Na výběr máte z produktové řady ENCORE SPC a UNIVERSE, přičemž podlahy z každé z nich mají výjimečně vlastnosti a celou paletou dalších předností.

Extrémně odolné

Voděodolný materiál

Snadné na údržbu

často kladené dotazy

Kde se vyrábí CERAMIN?

Kompletní výroba probíhá v Německu ve městě Kaisersesch.

Z jakého materiálu jsou podlahy vyrobeny?

CERAMIN se vyrábí z přírodních minerálů. Hlavní minerální složkou z cca 80% je mastek.

Jak se pokládá CERAMIN?

Produktové řady ENCORE SPC a UNIVERSE mají click zámek a pokládají se plovoucím způsobem. Do vlhkých prostor jako jsou koupelny doporučujeme podlahy celoplošně přilepit. Produktová řada TILES má spoj pero drážka a tyto obklady se musí celoplošně přilepit. 

Lze CERAMIN použít na podlahové vytápění?

CERAMIN je ideální podlahová krytina na podlahové vytápění. Lze ji použít jak na teplovodní tak elektrické topení *. Díky své nízké tloušťce a složení z přírodních minerálů  je ideální krytina vhodná na podlahové vytápění.
*ELEKTRICKÉ TOPENÍ
U tohoto typu topení je několik systémů např. topné folie, topné kabely ve folii, topné kabely pro zalití do betonu aj. Z tohoto důvodu výrobce nemá v záruce paušální doporučení na elektrické topení. Nad rámec záruky výrobce poskytujeme jako dovozce Skladpodlah s.r.o. záruku na elektrické topení. Podmínkou této záruky je zaslání typu topení a výrobce a jeho následného potvrzení ze strany dovozce o jeho vhodnosti.
Pro ověření vhodnosti zasílejte poptávku na email: info@ceramin.cz

Mají podlahy CERAMIN např. Certifikát zdravotní nezávadnosti?

Ano, v případě podlah se jedná především o certifikát Modrý Anděl a Greenguard Gold, dále pak certifikace materiálu, který neobsahuje PVC sloučeniny, ftaláty a ani jiné škodlivé látky. Podlaha je vyrobena kompletně v Německu a má všechny potřebné certifikace.

Lze tyto podlahy využít i v exteriéru?

Bohužel ne. Podlahy jsou určeny pouze pro využití v interiéru.

Jaká je pevnost zámku MEGALOCK a EASYLOCK?

Zámky jsou velice pevné, nicméně je potřeba zachovat správný pracovní postup a hlavně zajistit rovný a pevný podklad, aby nedošlo k poškození zámku.

Jaká je hlučnost?

Co se týče hlučnosti je CERAMIN někde mezi vinylem a laminátovou plovoucí podlahou. Kročejový útlum s použitím podložky NEO Lay se sníží o 16dB. 

Jakým způsobem jsou provedeny dekory?

Jedná se o digitální tisk, který je chráněn speciální ochrannou vrstvou SEALTEC.

Jakou nášlapnou vrstvu mají podlahy CERAMIN?

Řada ENCORE SPC je v zátěži 33 a UNIVERSE v zátěži 34. Tyto třídy zátěže jsou i pro použití v komerčních prostorech. Pro přirovnání u zátěžové třídy 33 se nášlapná vrstva obvykle pohybuje okolo 0,55mm a 34 okolo 0,70mm.

Jaké látky obsahuje CERAMIN místo PVC - změčkovadel?

Základ tvoří kombinace minerálů s polymery, které se mimo jiné používají také v lékařském, či potravinářském průmyslu.

Jaká je doba opotřebení dekoru?

CERAMIN je velice odolný materiál, který lze použít v i komerčních prostorech. Nicméně tak jako jakákoliv jiná podlahová krytina lze poškrábat. Aby jste předešli poškrábání podlah je potřeba instalovat před vchodem kvalitní čistící zónu a nábytek opatřit kluzáky nebo podložkou.

Jakým způsobem se podlahy udržují?

Údržba je velice jednoduchá. Podlahy jsou voděodolné tak se nemusíte bát jako u laminátových podlah použít vlhký hadr. Pro každodenní údržbu podlah doporučujeme produkt PU čistič od fa Dr.Schutz. Další přípravky najdete také v příslušné sekci na našich stránkách - http://ceramin.cz/navody

Jak často dochází k opakování dekoru lamel a jaká je barevnost?

Díky velmi variabilnímu tisku nedochází k častému opakování lamel. Většina dekorů díky digitálnímu tisku je velice věrohodných, ale počítejte s tím, že mezi jednotlivými deskami můžou být u některých dekorů barevné rozdíly, aby bylo dosaženo co nejvěrohodnějšího designu. 

Musí se použít pod podlahy podložka NEO LAY?

Ano! Aby pochůznost podlah byla příjemná je nutné použít pod podlahy podložku, která má parametry max. tl. 1,5mm a snese zatížení více jak 10t/m2. Tyto parametry splňuje originální podložka NEO LAY. Podložka je vyrobena z kokosových vláken a je vhodná na podlahové topení.

Kde lze podlahy CERAMIN koupit.

Doporučujeme využít některého z  autorizovaných prodejců, kteří mají s pokládkou podlah CERAMIN zkušenost. Kontakt na prodejce je zde: https://ceramin.cz/autorizovani-prodejci

Můžu si podlahu položit sám?

Ano, při dodržení návodu k pokládce je možné si podlahu položit podlahu sám. Naše doporučení však je na pokládku si sjednat zkušeného podlaháře

Najdete nás po celé České republice